Praca Troton

Kierownik działu Techniczno-Szkoleniowego

Ząbrowo (powiat kołobrzeski)

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie i organizacja pracy zespołowej podległej grupy pracowniczej,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń z zastosowania produktów dla pracowników i klientów firmy Troton,
  • doradztwo techniczne z zakresu zastosowania produktów,
  • udział w targach zagranicznych, delegacjach i spotkaniach z klientami, organizowanie pokazów i szkoleń z zakresu stosowania produktów,
  • walidacja projektów przygotowanych w laboratorium,
  • testy produktów z rynku.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • wiedza z zakresu lakiernictwa oraz szkutnictwa,
  • znajomość technologii napraw lakierniczych i/lub produkcji laminatów i /lub farb i lakierów,
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dogodne warunki finansowe (warunki wynagrodzenia ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • dodatkowo: premie półroczne „uznaniowe” dodatkowe wynagrodzenie roczne „tzw. 13-tka”uznaniowa”
  • diety z tytułu podróży służbowych
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • fundusz socjalny tj:
  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkoleń, kursów, nauki języków,
  • perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • wyjścia i imprezy integracyjne, a także możliwość zaangażowania się w inicjatywy społeczne,

Aplikacja na ofertę pracy

Firma: TROTON sp. zo.o.

Szanowna Kandydatko, Szanowny Kandydacie,
bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w TROTON Sp. zo.o.
Cieszymy się z Twojego zgłoszenia i chętnie się z nim zapoznamy.
Prosimy Cię o uzupełnienie poniższego formularza i załączenie swojego CV/Listu motywacyjnego.
Na jego wypełnienie będziesz potrzebować zaledwie kilku minut.

Nasz Zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację i skontaktuje się z osobami, których profil będzie odpowiedni do danego stanowiska.

Pozdrawiamy,
Zespół HR
TROTON Sp. zo.o.